Nadruki - Golden Mayer

Przejdź do treści

Nadruki

 Reklam jest narzędziem służącym do informowania o produkcie, zwiększa wskaźnik sprzedaży oraz buduje wizerunek firmy bądź marki produktu.

 Wachlarz kanałów komunikacji z klientem jest bardzo bogaty, firmy wybierają nie tylko promocje przez internet, telewizje, czy prasę. Wiele firm do promocji wykorzystuje również nowoczesne techniki drukarskie. W jaki sposób? Odpowiedź to koszulki reklamowe oraz torby reklamowe, które oferują sporą powierzchnię reklamową przy bardzo niskich kosztach.

 Koszulki i torby reklamowe z nadrukiem elementów identyfikacji wizualnej danej firmy bądź marki, doskonale wyróżniają się podczas różnego rodzaju kampanii reklamowych, eventów oraz koncertów.

 Nadruki na odzieży sprawdzą się również podczas codziennego użytku przez pracowników oraz podczas wystaw na międzynarodowych targach organizowanych przez największe polskie miasta .  Posiadamy najnowocześniejsze maszyny, dzięki którym możliwe są nadruki na całych koszulkach.

 Druk cyfrowy to najwyższa jakość. Głębia kolorów oraz szczegółowe detale to elementy, które wyróżnią nasz nadruk na koszulkachi torbach. Kłodzko to miejsce, w którym działa nasza drukarnia i w którym realizujemy Wasze projekty, ale nie oznacza to, że działamy wyłącznie lokalnie. Zamówienia przyjmujemy z terenu całego kraju, sprawnie wykonujemy swoją pracę, a następnie odsyłamy gotowy produkt do Klientów.

  • Torba bawełniana 145 g/m2 długie ucho.
  • Torba bawełniana 220 g/m2 długie ucho
  • Koszulka bawełniana biała z nadrukiem
  • Koszulka poliestrowa z nadrukiem
  • Plecak bawełniany 145 g/m2

FIRMA Golden Mayer Sp. z.o.o
57-300 Kłodzko
ul. Słowackiego 7
tel. 503 129 776
tel. 798 129 776
tel. 665 347 757
biuro@goldenmayer.pl
redakcja@mototir.pl
izalag@wp.pl
Wróć do spisu treści