Portale Społecznościowe na twojej stronie - Golden Mayer

Tworzenie stron internetowych. Goldenmayer.pl
Przejdź do treści

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

Nasza FIRMA GOLDEN MAYER  stworzy i zajmie się obsługą profilu Twojej firmy na Facebooku, który zapewni jej zwiększenie sprzedaży i wzmocnienie wizerunku. Brand Bay dzięki skutecznej obsłudze Facebooka ożywi Twój profil, zwiększy jego zasięg, pozyska zainteresowanych i aktywnych fanów oraz stworzy dla niego wspaniałą identyfikację wizualną. Ciekawe grafiki, zaskakujące teksty i posty sprzedażowe pomogą przyciągnąć rzesze fanów i poprawić wizerunek marki. Dzięki dużej grupie osób zainteresowanych Twoimi produktami, łatwiej nawiążesz interakcje z klientami i dotrzesz do nich wraz ze swoją ofertą i usługami.

Prowadzenie Facebooka przez naszą agencję stanie się dziecinnie łatwe. My zadbamy o wszystko, a Ty będziesz mógł patrzeć jak Twoja firma osiąga sukces.

Ponadto, reklamy Facebook Ads pozwolą na dotarcie do jeszcze szerszego grona osób potencjalnie zainteresowanych Twoją firmą. Wszystkie reklamy kierowane są wyłącznie do odpowiednich użytkowników na podstawie ich: wieku, płci, zainteresowań i wielu innych kryteriów - wybranych tak, aby zwiększyć ich skuteczność. Możesz dzięki nim promować stronę, promować wybrany post lub kierować polubienia bezpośrednio na fanpage.

Jak więc widzisz, prowadzenie Facebooka dla firm to nie tylko publikacja postów. Obsługa fanpage to szeroki zakres działań - od zaplanowania i stworzenia szaty graficznej, po przez strategię marketingową, aż do tworzenia indywidualnych postów, które przyciągną fanów i pozwolą Ci na lepszy kontakt z nimi.

Nasze FanPage:


Opieka nad twoim profilem w mediach społecznościowych.
W ramach usługi prowadzenie fanpage zapewniamy:
- Stworzenie profilu na Facebooku wraz z unikatową oprawą graficzną dopasowaną do profilu firmy.
- Prowadzenie fanpage poprzez tworzenie i umieszczanie regularnych wpisów na profilu (ilość i tematyka do ustalenia). Wszystkie wpisy są widoczne dla klientów przed publikacją na Facebookowym profilu.
- Facebook dla firm - promowanie marki i konkretnych produktów, używając płatnych reklam. Dobranie odpowiedniej grupy docelowej i optymalizacji kampanii reklamowej na Facebooku.
- Stały dostęp do danych statystycznych, zawierających informacje o skuteczności naszych działań - pełna kontrola nad tym, co dzieje się na Twoim fanpage.
Golden Mayer II Sp. z.o.o
58-309 Wałbrzych
ul. Orłowicza 23
Oddział Kłodzko
57-300 Kłodzko
ul. Słowackiego 7
Szymon Mayer         
                            
Karolina Mayer  
tel. 503 129 776
tel. 798 129 776
tel. 786 813 540
tel. 695 276 605
Wróć do spisu treści